Hírek

Értékelés

Projektünk egyházközségünkre vetített eredményeit aktuális presbiteri megbeszélésünk alkalmával méltattuk. Elmondható, hogy egyházközségünk kiemelkedő módon kaphatott betekintést szakmai, közösségi és társadalmi folyamatok, szolgáltatási lehetőségek fejlesztésére vonatkozóan az átfogó intézkedéseknek köszönhetően. Történelmi múltú közösségi hagyományokra támaszkodva a kornak megfelelő módszertani és szolgáltatási eljárások megvalósításába kaphattunk betekintést amely helyi, közösségi, családi viszonyrendszereket váltak képessé egészen új megvilágításba helyezni. Értékközpontú tevékenység-szerveződések számos példája támogatja új meglátási alapokra helyezett funkció-értelmezésünk a közösség szolgálatában. Összességében a presbitérium eredményes, hasznos és sikeres folyamatként értelmezi jelen fejlesztési programunk. A projekt eredményes lezárását követően azon túl hogy a projekt-eredmények széleskörűen ismertetésre kerülnek, igyekszünk fenntartani a munkaterv alapú együttműködést partnereinkkel, valamint jelen projekteredményeket felhasználva folytatjuk a lehetőségek kutatását egy következő, társadalom-kutatás alapú, a helyi közösséget fejleszteni képes programlehetőség feltérképezése érdekében.

Szóljon hozzá

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support