Hírek

Rövid interjú

2018. január 19.

2018 január 7-i istentisztelet alkalmával az átányi református egyházkerület presbitériuma a Transznacionális együttműködések megnevezésű (Pályázati azonosító: EFOP-5.2.2-17-00037) pályázatról projektismertetőt tartott. Az istentiszteletet követően megkérdeztük a gyülekezet egyik tagját, hogy mi a véleményük az induló pályázattal kapcsolatban:

-Mi a véleménye a Transznacionális együttműködések pályázatról?

-Nagyon örülök neki. Mi kicsik vagyunk. Sokan, ha meghallják a településünk nevét, azt sem tudjak, hogy hol van, merre keresné a térképen. És minden olyan kezdeményezésnek, amelyek a falunk és az egyházközösségünk jó hírét viszik nemcsak a környező településekre, hanem országosan is.

-Beszélt-e a pályázatról más gyülekezeti tagokkal?

-Igen, több emberrel is beszéltem már erről. És mindenki hasonló véleményen van. Bármilyen megmozdulás, ami a közösséget megmozdítja vagy még jobban összekovácsolja az jó dolog.

-Ha már itt járunk. A projektismertetőn hallottuk, hogy lesznek rendezvények. Ezekre számíthatunk Önre?

-Amennyiben olyan időpontokban lesznek, amelyek összeegyeztethetők a munkarendemmel akkor biztos, hogy ott leszek.

-Nagyszerű, szeretettel várjuk.

Szóljon hozzá

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support